Hurdacı enes Logo
Keçiören Hurda Alımı

Keçiören Hurda, firmamız Hurdacı Enes Geri Dönüşüm Hizmetlerinin Keçiören Hurdacı olarak siz değerli müşterilerimize hizmet verdiği bir hizmet bölgesidir. Ankara Hurda Alanlar, olarak da bilinen firmamız Ankara Hurdacılar Hurdacı Enes, atıl durumda bulunan hurdalarınızı değerinden yüksek fiyatlar ödeyerek alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Keçiören Hurda Alımı

Keçiören Hurda Alımı yapmak isteyen müşterilerimiz için Hurdacı Enes, hurda demir, hurda bakır, hurda alüminyum, hurda sarı, hurda kablo, hurda motor, hurda beyaz eşya, hurda çamaşır makinası, hurda buzdolabı, hurda fırın, hurda bulaşık makinası, hurda klima, hurda kompozit, hurda akü, hurda çinko ve hurda kromları yerinden alıyor ve kazanırken kazandırıyor.

Sizde ankara hurda alanlar arasında yer alıp almadığımızı öğrenmek ve hurda fiyatları ile ilgili bilgi almak için bir telefonla arayarak hizmet alabilirsiniz.

Ankara Keçiören

Keçiören Daha önce Altındağ ilçesine bağlı bir mahalle iken, 1984 yılında ilçe olan Keçiören'in nüfusu 1 milyona yaklaşmıştır. Çubuk çayının iki bölüme ayırdığı ilçe'nin 47 mahallesi ve 12 semti bulunmaktadır. Atatürk'ün Kurtuluş Savaşı hazırlıkları sırasında karargâh olarak kullandığı Ziraat Mektebi binası, bugün Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü olarak kullanılmaktadır. Atatürk'ün kullandığı oda ise koruma altına alınmıştır. O dönemin eşyaları sergilenmektedir. Vehbi Koç'un yazlık evi Keçiören ilçesinin Gazino semtinde bulunmaktadır. Önceki dönem Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olan Melih Gökçek belediyecilik deneyimini 1984-1989 yılları arasında burada kazanmıştır. Keçiören'de en uzun belediye başkanlığını 1994-2009 yılları arasında 16 sene boyunca Turgut Altınok yapmıştır. Altınok, 2019 Türkiye yerel seçimleri'yle beraber tekrar belediye başkanı seçilmiştir.

Kaynak

Keçiören Hurda Alımı için hizmet verdiğimiz keçiören mahalleleri;
19 MAYIS MAHALLESİ , 23 NİSAN MAHALLESİ , ADNAN MENDERES MAHALLESİ , AKTEPE MAHALLESİ , AŞAĞI EĞLENCE MAHALLESİ , ATAPARK MAHALLESİ , AYVALI MAHALLESİ , BADEMLİK MAHALLESİ , BAĞLARBAŞI MAHALLESİ , BAĞLUM GÜZELYURT MAHALLESİ , BASINEVLERİ MAHALLESİ , ÇALDIRAN MAHALLESİ , ÇALSEKİ MAHALLESİ , ÇİÇEKLİ MAHALLESİ , EMRAH MAHALLESİ , ESERTEPE MAHALLESİ , ETLİK MAHALLESİ , GÜÇLÜKAYA MAHALLESİ , GÜMÜŞDERE MAHALLESİ , GÜZELYURT MAHALLESİ , HASKÖY MAHALLESİ , HİSAR MAHALLESİ , İNCİRLİ MAHALLESİ , KAFKAS MAHALLESİ , KALABA MAHALLESİ , KAMİL OCAK MAHALLESİ , KANUNİ MAHALLESİ , KARAKAYA MAHALLESİ , KARARGAHTEPE MAHALLESİ , KARŞIYAKA MAHALLESİ , KAVACIK SUBAYEVLERİ MAHALLESİ , KÖSRELİK MAHALLESİ , KÖŞK MAHALLESİ , KUŞCAĞIZ MAHALLESİ , OSMANGAZİ MAHALLESİ , OVACIK MAHALLESİ , PINARBAŞI MAHALLESİ , SANCAKTEPE MAHALLESİ , SARIBEYLER MAHALLESİ , ŞEFKAT MAHALLESİ , ŞEHİT KUBİLAY MAHALLESİ , ŞENLİK MAHALLESİ , ŞENYUVA MAHALLESİ , TEPEBAŞI MAHALLESİ , UFUKTEPE MAHALLESİ , UYANIŞ MAHALLESİ , YAKACIK MAHALLESİ , YAYLA MAHALLESİ , YEŞİLÖZ MAHALLESİ , YEŞİLTEPE MAHALLESİ , YÜKSELTEPE MAHALLESİ'dir.

Galerimiz