Hurdacı enes Logo

Krom Hurda

Krom Hurda

Krom Hurda, Ankara’daki en güvenilir ve dürüst hurdacılardan biri olan firmamız, krom çelik hurdası, demir hurdası ve bakır hurdası gibi ürünlerin alım satımı ile ilgilenmektedir. Hurdacılık hizmeti için bir araya getirmiş olduğumuz ekip ve ekipmanlar, değerli müşterilerimize eksiksiz ve zamanında hurda hizmeti vermemizi sağlamaktadır. Sizlerde elinizde mevcut olan krom çelik hurdalarınız için firmamıza ulaşabilir ve piyasadaki en yüksek fiyattan hurdanızı elden çıkarma fırsatı bulabilirsiniz. Üst düzey fiyatlandırmanın yanı sıra, müşterisine değer veren ve önemseyen bir firma olmak, hurdacılık sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almamızı sağlamaktadır.

Paslanmaz ve dayanıklı maddeden üretilmiş olan krom çeliğin kullanım alanı oldukça yaygındır. Birçok mutfak eşyası ve otomobil parçalarının pek çoğu paslanmaz krom çelikten üretilmektedir. Bu doğrultuda zamanla eskiyen krom çelik ürünlerin hurdasının geri dönüşümünün mümkün olması, hurdanın maddi kazanç sağlaması anlamına gelmektedir.

Geri dönüşmesi ve yeniden kullanılabilir olmasını istediğiniz hurdalarınız için firmamıza ulaşabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yerinden hurda alım hizmetlerimiz dahilinde her türlü hurdalarınız zamanında teslim alınmakta ve bu konuda memnun kalacağınız düzeyde hurdacılık hizmetleri verilmektedir. Oldukça geniş kapsamlı olan hizmetlerimiz aracılığı ile depolarınızda yer kaplayan hurdalarınızı firmamıza satabilir ve hurda ürünlerinizi paraya çevirebilirsiniz.
Aldığımız, kullandığımız ve ömrünü tamamlayan her türlü malzemeyi hurda olarak nitelendiriyoruz. Bu ürünlerin yeniden geri dönüşüme kazandırılması ülkemiz içinde bir çok yönden yararlıdır. Çünkü bu maddelerin geri dönüşüme kazandırılması, ham madde ihtiyacını azaltacağı gibi, ham madde temin edilmesinde kullanılan hafriyat maliyetini azaltır.

Geri dönüşümün en önemli ve en kıymetli adımı, kullanım ömrü dolan demir hurdasının, siz müşterilerimizinden aldıktan sonra, amaçları doğrultusunda emin ellere teslim edilerek geri dönüşüme kazandırılmasını sağlamakdır.

;

Ankaranın hurdacılık hizmetleri alanında en köklü geçmişe sahip olanHurdacı Enes, sahip olduğu teknolojik ekipmanları ve bu işe gönül vermiş personeli ile oldukça profesyonel hizmet vermektedir. Özellikle hurdalarınızı yerinden alma hizmetimiz sayesinde pek çok kolaylık ve avantaj değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Hurdacı Enes Hizmetler

Ankara Hurdacılar arasında en gözde firma olan Hurdacı Enes Geri Dönüşümün sizler için sağladığı hizmetler

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Demir Hurda

Doğada atıl durumda bulunan demir hurdalarınızı değerinden yüksek fiyatla alır. Hem size hemde doğaya katkıda bulunur.

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Bakır Hurda

Bakır Hurda doğada bulunan en değerli hurdalardan bir tanesidir. Hurdacı Enes sizler için bakır hurdalarınızı geri dönüşüme veriyor.

Alüminyum Hurda

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Alüminyum Hurda

Ankara Alüminyum Hurda, Alüminyum metaller arasında en çok geri dönüştürülebilen metal çeşididir.

Sarı(Pirinç) Hurda

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Sarı(Pirinç) Hurda

Ankara Sarı Pirinç Hurda, Hurdacı Enes tarafından güvenli ve değerinin üzerinde alınmaktadır. Hurdalarınızı satmadan önce bizi arayın.

Motor Hurda

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Motor Hurda

Ankara Motor Hurda, hurdaya çıkmış arabaların kullanıma uygun olan veya olmayan halde olan motorların geri dönüşüme kazandırılabilmesidir.

Çinko Hurda

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Çinko Hurda

Çinko demir haricinde bulunan metaller arasında alüminyum ve bakırdan sonra gelen en değerli metaldir.

Kablo Hurda

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Kablo Hurda

Kablo Hurdalar içerisinde bulunan bakırdan dolayı değerli olup Ankara Hurdacılarda en çok geri dönüşüü sağlanan hurda ürünlerinden birtanesidir.

Kablo Hurda

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Beyaz Eşya Hurda

Beyaz Eşya Hurda olarak bilinen Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Derin Dondurucu, Fırın gibi hurdalar geri dönüşüme kazandırılırak..

Klima Hurda

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Klima Hurda

Klimalar ülkemizde şirketler başta olmak üzere evlerde, ofislerde,dükkanlarda çokca kullanılan ve ömrü dolduğunda geri dönüşüme verilmesi gereken en önemli hurdalardandır.

Akü Hurda

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Akü Hurda

Akü Hurda, otomotiv sektöründe hurda arttıkça akü hurda da fazlasıyla artan bir hurda çeşididir. Hurda Akü fazlasıyla değerli olup sizlere ve doğaya katkı sağlayacaktır.

Kompozit Hurda

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Kompozit Hurda

Kompozitler genel olarak bina kaplamalarında ve reklam sektöründe kullanılmaktadır. Hurdacı Enes sizler için kompozitleri geri dönüşüme kazandırıyor ve size kazanç sağlıyor.

krom Hurda

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Krom Hurda

Krom Hurda, genel olarak paslanmayan bir yapıya sahip olan ve genellikle otomotiv, banyo, mutfak gibi alanlarda kullanılan krom malzemesinin zamanla hurdaya dönmüş halidir.

Hızlı
İşlem

Hurdacı Enes
sample10

Yerinden
Teslimat

Hurdacı Enes
sample13

Nakit
Ödeme

Hurdacı Enes
sample10
;

Galerimiz

;