Hurdacı enes Logo

Beypazarı Hurda

Beypazarı Hurda

Beypazarı Hurda, firmamız Hurdacı Enes Geri Dönüşüm Hizmetlerinin Beypazarı Hurdacı olarak siz değerli müşterilerimize hizmet verdiği bir hizmet bölgesidir. Beypazarı Ankaranın bir ilçesi olup Ankaraya 98 km. uzaktlıkta bir ilçedir. Firmamız Ankara Hurdacılar Hurdacı Enes, hurda fiyatları ve Beypazarı Hurda'da sizlere hizmet vermektedir. Hurda fiyatları, konularında her türlü hurdanızla ilgili bilgi almak için arayabilir ve bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Beypazarı Hurdalarınızı nakit ödeme karşılığı teslim etmek için firmamızı arayarak ya da Whatsapp hattımız üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede size en yakın ekibimizle birlikte hurdanızı kapınızdan alıyoruz ve hurda fiyatı üzerinin üstünde fiyatla sizlerden satın alıyoruz.
Aldığımız, kullandığımız ve ömrünü tamamlayan her türlü malzemeyi hurda olarak nitelendiriyoruz. Bu ürünlerin yeniden geri dönüşüme kazandırılması ülkemiz içinde bir çok yönden yararlıdır. Çünkü bu maddelerin geri dönüşüme kazandırılması, ham madde ihtiyacını azaltacağı gibi, ham madde temin edilmesinde kullanılan hafriyat maliyetini azaltır.

Geri dönüşümün en önemli ve en kıymetli adımı, kullanım ömrü dolan demir hurdasının, siz müşterilerimizinden aldıktan sonra, amaçları doğrultusunda emin ellere teslim edilerek geri dönüşüme kazandırılmasını sağlamakdır.

;

Galerimiz

;